portfolio zdjecia znany fotograf magdalena-seeger-wolanczyk
portfolio fotografa magdalena-seeger-wolanczyk fotograf wroclaw dolnoslaskie

zdjęcia: 27
wyświetlenia: 1266
opinie: 0

Magdalena Seeger-Wolańczyk Fotograf Wrocław

Witaj! Cieszę się, że dotarłeś/aś tutaj i miło mi że chcesz mnie poznać bliżej.

Fotografią profesjonalnie zajmuje się od 2012 roku, moja pasja do fotografii zrodziła się o wiele wcześniej, miałam przyjemność pracować jako fotomodelka m.in. z Amerykańskim fotografem Jamesem Dobermanem dla KFC. Punktem zwrotnym i motywacją do zostania profesjonalistą stała się nasza córka Kinga. Chciałam zatrzymać w kadrze każdy moment a zdjęcia robione w trybie auto nie spełniały moich oczekiwań. Okazało się również, że dobre zdjęcie wymaga pracy w cyfrowej ciemni, która pokochałam. 

W rozwoju moich umiejętności fotograficznych nie bez znaczenia były liczne profesjonalne warsztaty, szkolenia z takich dziedzin fotograficznych jak m.in:

Portret
Fashion
Akt
Dziecięca
Ślubna
Webinaria: organizacji sesji zdjęciowych, zarządzanie kolorem, światło ciągłe i błyskowe w fotografii
Pro Retusz: Hi end, Color Grading etc.
Montaż Adobe Premier
Pracowałam dla wielu znanych firm oraz korporacji, również o zasięgu międzynarodowym. Moje zdjęcie zdobiło okładkę miesięcznika branżowego Foto-Kurier (5/2017), a poradniki dotyczące zasad fotografii inspirowały wielu początkujących fotografów. W Grunwald Studio Fotografia prowadzę szkolenia z zakresu fotografii portretowej oraz retuszu. Posiadam niespotykaną umiejętność zjednywania sobie ludzi. Uchwycę na zdjęciu to, czego większość osób nie dostrzega i poprawię to czego nie chcesz żeby inni dostrzegli.

„Staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” Robert Bresson

Zakres pracy

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie