portfolio zdjecia znany fotograf monika-ciszek
portfolio fotografa monika-ciszek fotograf katowice slaskie

zdjęcia: 50
wyświetlenia: 43
opinie: 3

Monika Ciszek Fotograf Katowice

Fotografuję również w miastach: Gliwice, Chorzów, Tychy, Mysłowice, Zabrze, Sosnowiec, Kraków, Zakopane, Nowy Sącz

1. Pracuję na terenie całej Polski.

2. Oferuję krótkie terminy dostarczenia zdjęć.W każdą sesję angażuję się w pełni, wkładając serce w przygotowanie pomysłu, wykonanie zdjęć, edycję i późniejsze ich przekazanie w wygodnej formie.

3. Każda sesja ma w sobie wyjątkowy kreatywny element - błyski światła, rekwizyty.

4. Dla klientów indywidualnych: sesje portretowe, sesje par, narzeczeńskie, rodzinne.

5. Dla klientów biznesowych: sesje wizerunkowe, relacje z wydarzeń, sesje firm na strony www, sesje obiektów turystycznych.

Opinie

E

2023-08-19 08:38:21Emilia

Ocena: 5

Monika ma głowę pełną pomysłów, potrafi świetnie wykorzystać światło, a sama sesja przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze.
A

2023-07-12 13:52:11Angelika

Ocena: 5

Dzięki wiedzy i doświadczeniu Moniki udało nam się stworzyć piękne zdjęcia pomimo tego, że była to nasza pierwsza profesjonalna sesja. Monika miała przygotowane mnóstwo ciekawych pomysłów i dawała nam wiele wskazówek, żebyśmy wyszli korzystnie i naturalnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu :)
K

2023-07-12 13:17:30Karolina

Ocena: 5

Sesja z Moniką to super doświadczenie w bardzo przyjaznej i swobodnej atmosferze. Monika ma niebanalne pomysły na sesje, jest otwarta na koncepcje klienta i dba o dodatkowe elementy (gadżety, rekwizyty). Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i polecam sesje z Monika każdemu, kto chce sobie zafundować piękną pamiątkę na przyszłość. :)
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie