portfolio fotografa lukasz-gagulski fotograf krakow malopolskie
Zdjęcia: 48

Łukasz Gągulski

Fotograf Sułkowice

Łukasz Gągulski - fotograf, grafik, specjalista Desktop Publishing. Przygodę z fotografią analogową rozpoczął w wieku 16 lat. Od 1999 roku zawodowo zajmuje się fotografią i grafiką wydawniczą, oraz organizacją produkcji poligraficznej. Współpracuje z kilkudziesięcioma wydawnictwami i drukarniami na terenie całego kraju. Współzałożyciel i twórca Kwartalnika Kulturalnego KAMELEON w Krakowie (ISSN: 1734-3305). Od 2005 roku fotoreporter kilku największych mediów w Polsce. Na stałe współpracuje z Polską Agencją Fotografów FORUM, dziennikiem Super Express oraz Polską Agencją Prasową PAP. W 2012 r. otrzymał prestiżowy tytuł Artysty Fotografika RP nadany przez Stowarzyszenie Twórców Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, oficjalnego reprezentanta Polski w Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP (Fédération Internationale de l'Art Photographique) - jedynej na świecie organizacji fotograficznej uznanej i reprezentowanej przez UNESCO. Autor kilkuset wydawnictw reklamowych - folderów, plakatów, kalendarzy oraz okładek i ilustracji książkowych. Kilka tysięcy publikacji fotograficznych na łamach ogólnopolskich czasopism.

Fotografuję w miastach: Kraków, Myślenice, Niedzica, Dobczyce, Gdów i 46 więcej...

portfolio fotografa dominika-hat fotograf myslenice malopolskie
Zdjęcia: 45

Dominika Hat

Fotograf Sułkowice

Fotografuję w miastach: Myślenice, Nowy Targ, Alwernia, Limanowa, Niepołomice i 8 więcej...

portfolio fotografa fotostrefa fotograf sucha-beskidzka mazowieckie
Zdjęcia: 106

FOTOSTREFA

Fotograf Sułkowice

Cześć, nazywam się Marlena i jestem fotografem. Zdjęcia robię z pasją, jest to dla mnie duża przyjemność, lubię kontakt z ludźmi dlatego, podczas fotografowania zapewniam miłą i luźna atmosferę. Chętnie potowarzyszę Wam w Waszych najpiękniejszych chwilach podczas ślubu, chrztu, komunii, urodzin, jubileuszy i innych imprezach. Chcę aby moje zdjęcia stały się dla Was cudowną pamiątką. Jestem otwarta na wszelkie ciekawe pomysły. Stwórzmy razem coś niesamowitego!

Fotografuję w miastach: Sucha Beskidzka, Kraków, Oświęcim, Nowy Targ, Nowy Sącz i 5 więcej...

Aktualnie wyświetlana lista fotografów

Fotografia Sułkowice

Jesteś fotografem wykonującym zdjęcia z Sułkowice lub reprezentujesz studio fotograficzne z Sułkowice i chcesz promować swoje zdjęcia w nowych miejscach? Nie czekaj, dołącz do nas i zaprezentuj swoje portfolio za darmo dla tysięcy osób właśnie szukających Fotografa z Sułkowice. Być może ktoś teraz szuka właśnie Ciebie. Zapraszamy!