portfolio zdjecia znany fotograf vmpselene
portfolio fotografa vmpselene fotograf bytom slaskie

zdjęcia: 70
wyświetlenia: 1078
opinie: 0

VmpSelene Fotograf Bytom

Fotografuję również w miastach: Ruda śląska, Zabrze, Gliwice, Chorzów, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Kielce, Suchedniów, Bliżyn, Stąporków

studio foto + wypożyczalnia stylizacji!

 

WWW.VMPSELENE.COM/WYPOZYCZALNIA

Oprócz dostępnych strojów, gotowych do wypożyczenia, firma świadczy również usługi stylizacji. Jeśli dostępne ubrania i rekwizyty nie spełniają Państwa oczekiwań, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy znaleźć odpowiedni outfit do tematyki sesji, doradzimy i będziemy czuwać nad projektem podczas wykonywanych zdjęć. Kreacje są również do dyspozycji, przy zakupie indywidualnego VOUCHERU na prywatną sesje zdjęciową. Szczegóły prv.

 

referencje: Fashion TV, Dawid Woliński, Eva Minge, Paprocki Brzozowski, program Kuba Wojewódzki, Kampania Bizuu, Margaret, Cleo, Natalia Kukulska, Michał Szpak i wiele innych, liczne publikacje (fashion magazine, hair trendy, make up trendy, playboy, glamour, wysokie obcasy, digital camera, estetica, elegant, wedding, vogue i inne) doświadczenie w teledyskach, pokazach mody, sesjach zdjęciowych zarówno w Polsce jak i za granicą.

 

 

 

Zdjęcia

Treść dostępna tylko dla osób pełnoletnich.

Potwierdź, że masz ukończone 18 lat.

fotograf katowice vmpselene portfolio nagie zdjecia aktu nude

Akt

Treść dostępna tylko dla osób pełnoletnich.

Potwierdź, że masz ukończone 18 lat.

fotograf katowice vmpselene portfolio nagie zdjecia aktu nude

Akt

Treść dostępna tylko dla osób pełnoletnich.

Potwierdź, że masz ukończone 18 lat.

fotograf katowice vmpselene portfolio nagie zdjecia aktu nude

Akt

Pakiety cenowe

Voucher na sesję zdjęciową WALENTYNKI, Dzień Kobiet, Urodziny, Sesja ciążowa, testy dla modelek

400

szczegóły: [email protected]

Pakiet obejmuje:

 • Voucher na sesję zdjęciową to idealny pomysł na prezent. Fotografie będą cieszyć oko przez długie lata i przywoływać piękne wspomnienia. Taki prezent sprawdza się na każdą okazję i gwarantuje świetną pamiątkę. Co więcej, bon obejmuje gotowe stylizacje! Od pięknych sukienek po różne akcesoria, w tym także peruki, zabawne okulary. Możemy bawić się na sesji bezstresowo i przebierać do woli!
 • Jeśli już zdecydujesz się na zakup voucheru, to razem ustalamy jak będzie wyglądała jego szata graficzna, ile i jakich zdjęć będzie dostępnych w voucherze oraz w jakiej formie zdjęcia zostaną przekazane, a także jak długo i gdzie (studio/plener) miałaby się odbyć sesja. Bon upominkowy ważny jest przez 6 miesięcy od daty zakupu. Ty płacisz, osoba obdarowana umawia się ze mną na termin i wybiera rodzaj sesji.

Fotografia ślubna i okazjonalna

1000

Ślub to bardzo ważna, nieodwracalna uroczystość rodzinna. To wydarzenie niecodzienne, niepowtarzalne i ponadczasowe. Fotografa ślubnego nie wybiera się na jeden dzień, lecz na całe życie – warto więc postawić na kogoś, kto posiada talent, zmysł i wrażliwość. W swojej pracy łączę pasję, kreatywność i doświadczenie. Mam to szczęście, że robię to, co kocham. Dlatego udało mi się już zgromadzić ogromne portfolio z rożnymi realizacjami – to one tak naprawdę potwierdzają moje doświadczenie w branży

Pakiet obejmuje:

 • CENY PAKIETÓW ŚLUBNYCH 1000 - 4000 ZŁ
 • Zakres i czas trwania reportażu ślubnego jest zależny od Państwa oczekiwań. Może zacząć się przygotowaniami i zakończyć po oczepinach. Może objąć na przykład tylko ceremonię ślubną.

TESTY

500

TESTY są to zdjęcia, które mają pokazać potencjalnym klientom/fotografom/agencjom modelek kogo mają przed sobą, bez konieczności umawiania się na spotkanie. Są to zdjęcia, które mają pokazać jak zachowujesz się przed obiektywem i czy potrafisz współpracować. Zdjęcia pokazują Twoją mimikę i pracę ciałem. Sesja zdjęciowa określana jako testy to zazwyczaj pierwsze profesjonalne fotografie danej dziewczyny, można zanieść je na casting lub przedstawić agencji bez powodów do wstydu, czy obaw, że będą przedstawiać modelkę niekorzystnie. Zdjęcia testy powstają najczęściej w studio, stylizacje są bardzo proste, a tło jednolite. W zamyśle ani tło, ani kolorowy makijaż lub wyszukana stylizacja nie odciągają uwagi od walorów osoby pozującej. Pozwalają one przyjrzeć się modelce i wyobrazić ją sobie w konkretnym już projekcie. Oferuję sesje w studio foto, stylizacje w cenie, profesjonalny make up, porady dla przyszłej modelki (jak pozować, aby wyglądać dobrze na zdjęciach), zadbam o luźną atmosferę i zrobię zdjęcia testowe w taki sposób, by kandydatka na modelkę wyglądała na nich korzystnie. Zapraszam do kontaktu. [email protected]

Pakiet obejmuje:

 • profesjonalny make up + stylizacja
 • po sesji otrzymujesz: obrobione zdjecia testowe + polaroidy

sesja zdjęciowa

150

Przykładowy przebieg atrakcji:

Pakiet obejmuje:

 • 1.Kupujemy i opłacamy voucher / Jeśli sesja obejmuje studio, klient będzie zobowiązany wnieść opłatę w wysokości (150 zł - 300 zł) W przypadku rezygnacji z sesji ta kwota nie będzie zwracana!
 • 2.Ustalamy datę sesji. Kilka dni przed sesją dokładnie omawiamy koncept zdjęć i stylizację (można wybrać z dostępnych na stronie www.vmpselene.com/wypozyczalnia, lub zabrać własne)
 • 3.Sesję należy zawsze potwierdzić dzień przed umówionym terminem i być w kontakcie w dniu sesji. W przypadku braku jakiejkolwiek odpowiedzi, fotograf ma prawo do zmiany terminu lub rezygnacji z sesji.
 • 4.W dniu sesji profesjonalna wizażystka wykonuje uzgodniony na miejscu makijaż (tylko jeśli voucher obejmuje wizaż! / można dodatkowo wykupić, zwykle jest to koszt +80 zł -100 zł za jeden makijaż.  Wizażystka może być dostępna podczas trwania całej sesji, jednak trzeba liczyć stawkę podwójnie) Istnieje również możliwość wykonania przez fotografkę delikatnego makijażu w cenie voucheru.
 • 5.Sesja zdjęciowa
 • 6.Opracowanie graficzne wybranych zdjęć (fotograf rozlicza się ze zdjęć do 14 dni od daty sesji)
 • * Wysyłka drogą e-mail lub dysk google pomniejszonych nieobrobionych zdjęć (na życzenie)
 • * Osoba fotografowana, może wybrać dodatkowe ujęcia wybrane przez siebie do obróbki. (+60 zł od zdjęcia )
 • *Termin ważności wykupionej sesji zdjęciowej jest to 6 miesięcy od daty zakupu.

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie