portfolio fotografa michal-molawko fotograf augustow podlaskie

zdjęcia: 8
wyświetlenia: 36
opinie: 0

Michał Molawko Fotograf Augustów

Fotografuję również w miastach: Białystok, Olsztyn, Warszawa, Suwałki

Uwielbiam robić zdjęcia szczere, pokazując prawdziwe emocje, w momentach, w których ludzie zapominają, że jest w ich obecności fotograf. Pozowane sesje fotograficzne również nie są mi obce, sesje narzeczeńskie, sesje biznesowe czy sesje, gdzie fotografuje całe rodziny to kwintesencja przyjemności w pracy jako fotograf. W swoim portfolio posiadam również doświadczenie dotyczące fotografowania nieruchomości i wnętrz. W każdym zdjęciu staram się oddać charakter fotografowanego miejsca, jego zalety i delikatne szczegóły, które dopełniają obraz danego obiektu. Jeżeli szukasz fotografa na wieczór panieński, imprezę firmową czy jakiekolwiek inne wydarzenie, z którego chcesz mieć reportaż — zapraszam do kontaktu. W moim arsenale fotograficznym znajdują się 2 aparaty pełnoklatkowe Sony, połączene z profesjonalnymi obiektywami firmy Sigma z serii ART oraz Sony. Zdjęcia z drona tworzę przy użyciu DJI Air 2 S.

Zakres pracy

Pakiety cenowe

Sesja fotograficzna - pakiet mini

250

Pakiet obejmuje:

  • W tym pakiecie otrzymują Państwo minimum 5 zdjęć(format cyfrowy) poddanych autorskiej obróbce graficznej i podstawowemu retuszowi.
  • Sesja wykonywana jest we wspólnie wybranym miejscu (plener lub mieszkanie) lub w przypadku sesji tematycznej, w studio.
  • Pakiet idealny na sesję świąteczną, walentynkową.
  • Sesja trwa do godziny.

Zobacz zdjęcia

Sesja indywidualna

400

Pakiet obejmuje:

  • W tym pakiecie otrzymują Państwo minimum 10 zdjęć w formacie cyfrowym oraz 10 w formacie fizycznym (zdjęcia wybrane przez Państwa, wymiary 10x15cm). Zdjęcia poddane są autorskiej obróbce graficznej i retuszowi. Sesja wykonywana jest we wskazanym przez Państwa miejscu (plener lub mieszkanie)
  • Pakiet idealny na sesję ciążówą, narzeczeńską, biznesową oraz sesję rodzinną. Sesja trwa około 2 godzin.

Zobacz zdjęcia

Chrzest

500

Pakiet obejmuje:

  • Pakiet obejmuje reportaż Chrztu Świętego z kościoła oraz krótką sesję z rodziną w plenerze przed lub po ceremonii. W pakiecie otrzymują Państwo minimum 45 zdjęć w postaci galerii internetowej oraz 20 odbitek w postaci 10x15cm. Istnieje możliwość rozszerzenia reportażu o przygotowania w domu oraz przyjęcie(2 godziny), podlega to indywidualnej wycenie, zależnie od odległości od miejsca ceremonii.

Zobacz zdjęcia

Ślub

1500

Stawiam pierwsze kroki w tej dziedzinie fotografii, rekompensuję to, oferując Państwu pełen pakiet ślubny w atrakcyjnej cenie.

Pakiet obejmuje:

  • Pełna obsługa Waszego dnia. Pakiet obejmuje uwiecznienie przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubu, życzeń oraz wesela. W cenie znajduje się również sesja ślubna w dniu wesela, lub w dowolnie wybranym dniu. Gwarantowane minimum 350 zdjęć. Fotografie udostępniane są w wirtualnej galerii internetowej, dostępnej tylko dla Was i gości. Wybrane 100 ujęć otrzymują Państwo w postaci odbitek 10x15. Sesja narzeczeńska GRATIS

Zobacz zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie