portfolio zdjecia znany fotograf magda-bulkowska-widzimy-sie-w-kadrze
portfolio fotografa magda-bulkowska-widzimy-sie-w-kadrze fotograf bialystok podlaskie

zdjęcia: 14
wyświetlenia: 344
opinie: 0

Magda Bułkowska Widzimy się w kadrze Fotograf Białystok

Fotografuję również w miastach: Łomża, Hajnówka, Sokółka, Ciechanowiec, Warszawa, Olsztyn, Ełk, Działdowo, Giżycko, Legionowo, Ostrołęka, Siedlce, Augustów, Ostróda, Mrągowo, Suwałki, Ostrów Mazowiecka, Przasnysz, Kolno, Mońki, Grajewo, Grajewo, Olecko

Wybierając moją ścieżkę w życiu, na pewno chciałam robić coś czego nie nazwę “typową pracą” od 8-16. Decydując się na rolę fotografa ślubnego rzuciłam się na bardzo oblegany rynek, ale zawsze uważałam, że dobry artysta wygrywa z konkurencją efektami swojej pracy. Na pewno warto też zatrzymać się nad tym, że kocham ludzi i pracę z nimi. W swoich fotografiach ślubnych szukam właśnie ludzi, ich namiętności i emocji. Staram się obserwować, szukać i wyłapywać ulotne momenty, zamiast skupiać się na wyuczonych kadrach. To ludzie tworzą fotografie ślubne. To detale nadają im charakteru. To emocje dodają wyjątkowości.Fotografia nauczyła mnie doceniać małe rzeczy i jeszcze bardziej kochać ludzi.
Fotografowałam od kiedy trafił mi w ręce aparat. Dopiero czas pokazał, że moja ostateczna miłość to właśnie fotografia ślubna. Swoją pracę często opisuje jako reporterską, staram się nie wpływać na przebieg Waszego ślubu, ja go tylko zapisuje w kadrach. Korzystam z różnych technik fotografii, ale uwielbiam prostotę, bo ona jest uniwersalna i ponadczasowa.

.

"Kiedy fotografuję, to otwartym okiem patrzę na świat, a zamkniętym spoglądam w głąb siebie." - Henri Cartier-Bresson

Zakres pracy

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie